صنایع چوب کلاسیک

صنایع چوب, مبلمان,  دکوراسیون و تزیینات

مدیریت غلامی
تلفن : 09153128113

درباره
صنایع چوب کلاسیک

تجربه تیم کلاسیک در طراحی و ساخت انواع محصولات چوبی در کنار سلیقه شما، محل زندگی و کارتان را زیبا، آرام و جذاب می کند.

تضمین کیفیت محصولات

ما در صنایع چوب کلاسیک با تاکید بر تضمین کیفیت محصولات خود با نظارت و ارزیابی منظم و برنامه‌ریزی شده در رعایت حداکثر استاندارد و کیفیت در فرایند تولید را با حداکثر توان بکار گرفته ایم.

سرویس و پشتیبانی محصولات

در هر ساعت از شبانه روز و نیز در هر مرحله از طراحی و تولید محصول مورد درخواست شما تیم پشتیبانی کلاسیک برای ایجاد هرگونه تغییر و بازنگری درسفارش شما مشتریان محترم در خدمت می باشد.

طراحی حرفه ای محصولات

طراحی حرفه ای محصولات که با استانداردهای روز دنیا مطابقت داشته باشد و اهمیت طراحی مدرن برای تیم طراحان ما در صنایع چوب کلاسیک یکی از اهداف اصلی این شرکت است.

مدیریت غلامی

صنایع چوب غلامی

صنایع چوب کلاسیک

کلاسیک تولید کننده محصولات چوبی: مبل، سرویس خواب، کابینت، کمد دیواری، لاکر استخر و دیگر محصولات چوبی می باشد.

مبلمان

ما در صنایع چوب کلاسیک مفتخر هستیم به ساخت و تولید انواع مبلمان راحتی و مبل کلاسیک با بهترین کیفیت و مطابق با سلیقه شما مشتریان گرامی می باشد.

کابینت

طراحی و ساخت جدیدترین مدلهای کابینت MDF ,ممبران شرکتی و های گلاس ایرانی و ترک شیک و مدرن برای خانه های ایرانی مطابق با سلیقه های مختلف.

سرویس خواب

در صنایع چوب کلاسیک طراحی و ساخت انواع سرویس خواب و تختخواب در انواع مدل تاشو و ثابت با بروزترین طرح ها و مدل های روز دنیا انجام می پذیرد.

کمد دیواری

ساخت و تولید انواع کمد دیواری با طرحها و رنگهای مختلف در انواع مدل و بروزترین طرحهای روز دنیا آماده پذیرفتن سفارشات شما مشتریان گرامی می باشد.

میز نهارخوری

ساخت و تولید انواع میز نهار خوری با طرح و رنگهای مختلف در انواع مدل و بروزترین طرحهای روز دنیا آماده پذیرفتن سفارشات شما مشتریان گرامی می باشد.

دیگر محصولات چوب

با توجه به تنوع محصولات چوبی مشتریان می توانند سفارشات مَد نظر خود را با تیم کلاسیک در میان بگذارند تا محصول نهایی را تحویل بگیرند.